XXIX Niedziela zwykła

17.10.2021

1. Dzisiaj po każdej Mszy św. można złożyć ofiarę do puszek na fundusz remontowy naszego kościoła. Jak widać, rusztowanie już w większości zostało rozstawione. W tym tygodniu powinny ruszyć prace mające na celu wzmocnienie konstrukcji dachu.
  2. Uczniów kl. 8, którzy przygotowują się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie formacyjne, które odbędzie się dzisiaj o godz. 18.00 w salce na plebanii.
  3. Przez cały październik zapraszamy na nabożeństwo Różańcowe codziennie o godz. 18.30.
  4. Jutro, w poniedziałek, po Mszy św. wieczornej (ok. 19.45) zapraszamy na kolejną katechezę w ramach programu „Fundamenty”. Ks. dr Zbigniew Chromy tym razem opowie nam o Objawieniu Bożym. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.
  5. Spotkanie Grupy Biblijnej w środę po Mszy św. wieczornej w salce na plebanii.
  6. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii kleryków oraz przełożonych roku propedeutycznego Wyższego Seminarium Duchownego.
  7. Kurs Nauk Przedmałżeńskich rozpocznie się w przyszłą niedzielę, 24 października, o godz. 19.00 w parafii Podwyższenia Krzyża Świętego na Podzamczu.
  8. Na stojaku z prasą wyłożone są karty na wypominki za zmarłych. Wypełnione karty prosimy wrzucać do oznaczonej skarbony przy wyjściu z kościoła lub na tacę najpóźniej do 1 listopada. Na kartach jest już umieszczony harmonogram nabożeństwa wypominkowego.
  9. W ubiegłą niedzielę na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” zebrano do puszek 2 510,54 zł. Całość została wpłacona na konto fundacji. W imieniu stypendystów bardzo dziękuję za okazane wsparcie.
  10. Kancelaria parafialna czynna we wtorki i czwartki od 17.00 do 18.00.
  11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: mamy nowy numer Gościa Niedzielnego oraz Niedzieli. Jest także do nabycia nowy numer naszego parafialnego miesięcznika „Bliżej Źródła”.
  12. Wszystkim parafianom, gościom i kuracjuszom życzymy Bożego błogosławieństwa, wielu łask Bożych oraz opieki i wstawiennictwa Matki Bożej.

O.A.M.D.G.