18. Niedziela zwykła

1.08.2021 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 nastąpi zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. Od dzisiaj do 7 sierpnia zapraszamy na spotkania pielgrzymów grupy 7 (duchowego uczestnictwa) po Mszy św. wieczornej.
  3. W czwartek przypada I czwartek miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych przed wieczorną Mszą św.
  4. W piątek przeżywać będziemy święto Przemienienia Pańskiego. Jest to także I piątek miesiąca, więc zapraszamy na nabożeństwo pierwszopiątkowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa przed wieczorną Mszą św. Spowiedź św. 6.30-7.00 i 18.00-19.00.
  5. W sobotę przypada I sobota miesiąca. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej po Mszy św. porannej jako wynagrodzenie Niepokalanemu Sercu Maryi.
  6. W ubiegłą niedzielę w zbiórce dla poszkodowanych w wyniku nawałnic w Polsce, Niemczech, Belgii i Holandii zebrano do puszek kwotę 2 150,10 zł. Całość została wpłacona na konto Caritas Polska. Serdeczne „Bóg zapłać” za okazane serce i solidarność.
  7. Przygotowanie do chrztu św. dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 20.00.
  8. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na fundusz remontowy naszego kościoła. Natomiast taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Świdnickiej.
  9. Kancelaria parafialna czynna we wtorki i czwartki od 17.00 do 18.00.
  10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: mamy nowy numer Gościa Niedzielnego oraz Niedzieli. Do nabycia są także książeczki „5 minut z Bogiem” na sierpień, które zawierają ewangelię na każdy dzień, krótkie rozważanie i modlitwę. Cena książeczki to 5 zł.
  11. Wszystkim parafianom, gościom i kuracjuszom na ten czas wypoczynku i pracy życzymy wielu łask Bożych oraz zdrowia.

O.A.M.D.G.