II Niedziela zwykła

17.01.2021 r.

1. Rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. zapraszam dzisiaj na spotkanie. Spotkanie odbędzie się w dwóch turach:
    – na godz. 17.30 rodzice i dzieci z kl. 3a
    – na godz. 18.00 rodzice i dzieci z kl. 3b oraz z innych szkół
  2. Prawie zakończyliśmy wizytę duszpasterską w tym roku. Odwiedziliśmy ok 120 rodzin, które wyraziły taką wolę. Ok 80 rodzin przybyło na Mszę św. sprawowaną w ich intencji. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i za odbyte wizyty, które były bardzo ciekawym i miłym doświadczeniem.
  3. Od jutra, rozpoczyna się w Kościele Tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Nasza parafia włącza się w diecezjalny cykl modlitw. W związku z tym zapraszamy w czwartek na Mszę św. wieczorną o godz. 17.00, kiedy to modlić się będziemy o jedność chrześcijan.
  4. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Dzień solidarności z Chorwacją. Po każdej Mszy św. będzie możliwość złożenia ofiary na rzecz poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi.
  5. W zakrystii oraz w kancelarii można kupić nasze parafialne kalendarze na rok 2021, które są jednocześnie cegiełką na remont dachu. Cena za kalendarz to min. 15 zł.
  6. Kancelaria parafialna czynna we wtorki i czwartki od 18.00 do 19.00. Dokumenty można uzyskać w formie elektronicznej wysyłając prośbę na adres parafii. W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: mamy nowy numer Gościa Niedzielnego oraz Niedzieli.
  8. Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrego tygodnia, obfitości łask Bożych oraz sił i zdrowia.

O.A.M.D.G.