27. Niedziela zwykła (2.10.2022 r.)

1. Przez cały październik zapraszamy na nabożeństwo różańcowe sprawowane codziennie o godz. 18.30.
  2. Spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się jutro, w poniedziałek, o godz. 18.00.
  3. Spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas ósmych odbędzie się w środę i w sobotę o godz. 18:00 w salce parafialnej.
  4. W piątek przypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. 6.40-7.00 i 18.00-19.00.
  5. Zachęcamy chłopców do włączenia się do Służby Liturgicznej w naszej parafii. Zbiórka dla nowych kandydatów w sobotę o godz. 12:00 w salce parafialnej.
  6. W przyszłą niedzielę zapraszamy uczniów klas szóstych i siódmych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania na spotkanie organizacyjne połączone z nabożeństwem różańcowym o godz. 18:00.
  7. Przy wyjściu z kościoła można kupić ręcznie wykonane różańce ze sznurka oraz obrazki z mozaiką z prezbiterium. Od przyszłej niedzieli w sprzedaży będą także znicze prosto od lokalnego producenta w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na remont dachu.
  8. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będzie możliwość złożenia ofiar do puszek na fundusz remontowy naszego kościoła.
  9. Kancelaria parafialna czynna we wtorki i czwartki od 17.00 do 18.00.
  10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: mamy nowy numer Gościa Niedzielnego oraz Niedzieli. Jest także dodatkowe wydanie Gość Ekstra poświęcone Bożemu Miłosierdziu oraz s. Faustynie.
  11. Wszystkim parafianom, gościom i kuracjuszom życzymy dobrego tygodnia, wielu łask Bożych oraz opieki Matki Bożej Wniebowziętej.