XXX Niedziela zwykła – rok A

25.10.2020 r.

1. W związku z obostrzeniami wynikającymi z pandemią koronawirusa, w naszym kościele może przebywać jednorazowo 90 osób. Prosimy jednocześnie zachowanie dystansu, dezynfekcję rąk i przypominamy o obowiązku zakrywania nosa i ust.
    2. Dzisiaj po każdej Mszy św. odbywa się zbiórka do puszek na fundusz remontowy naszego kościoła.
    3. W przyszłą niedzielę przypada także I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
    4. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Procesja
      z modlitwą za zmarłych na cmentarzu komunalnym o godz. 15.00. Biorącym udział w procesji prosimy o zachowanie wymaganego dystansu oraz stosowanie się do wytycznych na czas epidemii.
    5. W przyszły poniedziałek (2 listopada) we Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych Msze św. sprawowane będą o 7.00, 9.00, 17.00 i 19.00. Porządek nabożeństwa wypominkowego za zmarłych podany zostanie w przyszłą niedzielę.
    6. Na stojaku z prasą wyłożone są kartki na wypominki za zmarłych. Wypełnione kartki prosimy wrzucać w kopertach na tacę lub do oznaczonej skarbony.
    7. Kancelaria parafialna dla spraw wymagających osobistego spotkania czynna we wtorki i czwartki od 18.00 do 19.00. Wszelkiego rodzaju zaświadczenia, zgody, metryki chrztu można uzyskać zdalnie wysyłając prośbę na adres mailowy (parafia@szczawno-zdroj.pl). W sprawach pilnych prosimy najpierw o kontakt telefoniczny (nr tel. do parafii: 514 863 410).
    8. Bardzo dziękujemy za wszystkie ofiary przeznaczone na utrzymanie parafii.
    9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i Niedzieli. Dzisiaj także nowy numer naszego parafialnego czasopisma „Bliżej Źródła”.
    10. W sobotę, 24 października, zmarł ks. kan. Bogusław Jeż, proboszcz w Paszowicach, który posługiwał jako wikariusz w naszej parafii.
    11. Wszystkim parafianom, kuracjuszom i gościom życzymy obfitości łask Boży oraz zdrowia.

O.A.M.D.G.