VI Niedziela Wielkanocna

22.05.2022

1. Dzisiaj odbywa się zbiórka do puszek na fundusz remontowy naszego kościoła.
  2. Jutro, w poniedziałek 23 maja, zapraszamy na kolejną katechezę w ramach programu „Fundamenty”. Tym razem ks. dr Zbigniew Chromy przybliży nam prawdę o Duchu Świętym.
  3. W piątek młodzież z naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania. Mszy św. o godz. 17.00 będzie przewodniczyć oraz udzieli sakramentu bierzmowania JE ks. bp Ignacy Dec. Tego dnia nabożeństwo majowe rozpoczniemy o godz. 19.00 a po nim Msza św. wieczorna.
  4. Nauki przedmałżeńskie dla narzeczonych rozpoczną się w sobotę 4 czerwca o godz. 19.00 w parafii św. Aniołów Stróżów w Wałbrzychu.
  5. W związku z organizowanym 5 czerwca festynem parafialnym zwracamy się z gorącą prośbą o przynoszenie fantów na loterię fantową, książek oraz bajek dla dzieci na kiermasz książek. Fanty oraz książki zbierane będą w zakrystii. Spotkanie organizacyjne festynu odbędzie się w środę o godz. 19.45 w salce na plebanii.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: mamy nowy numer Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego oraz Niedzieli. Do nabycia są także książeczki „5 minut z Bogiem” na czerwiec w cenie 6 zł.
  7. Wszystkim parafianom, gościom i kuracjuszom życzymy dobrego tygodnia, wielu łask Bożych oraz opieki Matki Bożej Wniebowziętej.

O.A.M.D.G.