Szczawno –  Zdrój, dnia 15 kwietnia 2018 r.

 

SZANOWNI PARAFIANIE

 

Uprzejmie informujemy o inicjatywie Parafii p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Szczawnie – Zdroju, księdza Proboszcza Jarosława Żmudy, Parafialnego Oddziału AKCJI KATOLICKIEJ  i Grupy Charytatywnej CARITAS.

Dnia 20 maja 2018 roku w godz.14.00-18.00 na terenie przylegającym do kościoła parafialnego przy ul. Kolejowej 18 B w Szczawnie –  Zdroju zorganizowany zostanie III Rodzinny Festyn Parafialny pod hasłem „Kochamy Ciebie Polsko” do udziału, w którym już dzisiaj serdecznie  zapraszamy. Celem festynu jest integracja społeczności lokalnej oraz krzewienie wśród mieszkańców Szczawna – Zdroju i  Gości wartości chrześcijańskich i tradycji polskich.

Podczas festynu w trakcie dobrej zabawy przewidujemy konkursy, gry      i zabawy dla dzieci i dorosłych, loterie fantowe i wiele innych atrakcji.

W związku z tym zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie naszej inicjatywy min. poprzez ufundowanie nagród rzeczowych, które będą przedmiotem loterii, upieczenie ciast do kawiarenki, aktywne włączenie się do czynności organizacyjnych itp. Ewentualny dochód z festynu zostanie przeznaczony w całości na remont i modernizację salki katechetycznej dla dzieci i młodzieży.

Licząc na Państwa zaangażowanie i wsparcie serdecznie zapraszamy do udziału w tym  przedsięwzięciu.

 

Z GÓRY DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY RODZAJ POMOCY

Z poważaniem

ORGANIZATORZY