Społeczna Akademia Liderów – informacje

Społeczna Akademia Liderów

Zapraszamy do uczestnictwa w Społecznej Akademii Liderów. Jest to inicjatywa, która ma na celu wzmocnić kompetencje lidera, który chciałby bardziej zaangażować się w życie parafialne. Zajęcia będą odbywać się w 6 blokach tematycznych:

1. Komunikacja interpersonalna
  2. Zarządzanie zasobami ludzkimi
  3. Media ( redagowanie informacji, wystąpienia publiczne)
  4. Samorząd ( troska o małą Ojczyznę)
  5. ABC wiary ( wybrane zagadnienia z teologii)
  6. Warsztaty  „w-Akcji” ( pozyskiwanie środków)

Szkolenia będą odbywać się w soboty raz w miesiącu (8 godz.) w Świdnicy na ul Budowlanej 6 przy Caritasie. Pierwsze zajęcia odbędą się 22 kwietnia 2017 roku. W szkoleniu mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 18 rok życia. Wśród prelegentów będą: bp. Ignacy Dec, ks. Mariusz Rosik, Jacek Karnowski, s. Kazimiera Wawrzynów, Urszula Furtak, Aleksander Binsztok. Współpracujemy z Akcją Katolicką w Polsce, Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu, Wydziałem Duszpasterstwa Świdnickiej Kurii Biskupiej oraz Collegium Nobilium Opoliense.

Zapisy  na: ak.swidnica@gmail.com. Uczestnicy szkolenia wpłacają 320 zł. ( możliwość płatna w ratach).

Terminy kolejnych spotkań:  27.05, 24.06, 29.07, 26.08, 30.09, 28.10, 18.11, 16.12.